Permanent Make Up - Gold Conference - Poland 2020 to trzydniowe i największe wydarzenie w Polsce w branży PMU. 

Anna Taraborrelli

Temat wykładu: pigmentacja cienkiego i stabilnego włosa

Projektantka wyjątkowej maszyny Dermatek Lisa One oraz palety doskonałych pigmentów dających gwarancję stabilnego i cienkiego włoska.Wkroczyła w świat makijażu permanentego 8 lat temu. Jest trenerką i autorką własnej linii produktów marki Dermatek. Uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konferencjach PMU jako speaker i juror. Marka Dermatek to połączenie wiedzy i najlepszej jakości pigmentacji.

Agnieszka Kostrzewa- Niedziela

​Temat wykładu: Inna strona pracy Linergistki

​Międzynarodowy, certyfikowany Trener makijażu permanentnego. Z zawodu jest kosmetologiem i specjalizuje się w medycynie estetycznej. Jest oficjalnym Partnerem i Ambasadorką prestiżowej marki premium PML Professional Master Line. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Międzynarodowych i Świata. Prelegentka i jurorka na konferencjach o tematyce makijażu permanentnego. Jest również organizatorką eventów branżowych, pokazów na żywo oraz autorką artykułów w gazetach branżowych. Założycielka rocznej szkoły makijażu permanentnego „Perfect Beauty Academy" i centrum szkoleniowego Vip Pmu Academy.

Monika Grzelak

Prelegent: PMU in Poland Debate

Dyplomowana kosmetyczka, wizażystka, certyfikowana linergistka z 20-letnim doświadczeniem, posiadająca tytuł Master International Trainer. Założycielka Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego SHE z akredytacją MEN. Honorowy członek Polskiego Stowarzyszenia Linergistek Elite. Prelegentka na sympozjach w kraju i zagranicą, jurorka na mistrzostwach. Autorka technik korekt i kamuflaży. Laureatka wielu prestiżowych nagród min.: Złoty Lotos, Firma Szkoleniowa Roku 2018 i 2019, Linergistka i Trener Roku 2018 i 2019. Organizatorka szkoleń, warsztatów, konkursów, organizatorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego Kopalnia Diamentów .

Emanuela Truffini

Smokie Eyes

Emanuela Tuffini urodziła się w Rzymie w 1986 roku. na świecie zajmuje się makijażem permanentnym od 14 lat. 8 lat temu została Mistrzynią Biotek. W 2016 roku zdobyła mistrzostwo na kongresie w Rzymie. W 2017 roku została wyróżniona wśród dziesięciu talentów za zabieg na usta. Brała udział jako prelegent na różnych kongresach. Dziś ma własną akademię „Emy skin” i własną pracownię, w której uczy i prowadzi leczenie w Rzymie.

Agnieszka Zapała

Prelegent: PMU in Poland Debate

Trener, specjalista w zakresie pigmentacji estetycznej i odtwórczej. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju i za granicą. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Autorka innowacyjnej metody rozwiązującej problemy z łysieniem. Założycielka pierwszego w Polsce ośrodka mikropigmentacji skóry głowy - Mikro Hair. Inicjatorka projektu: Motyle Świadomości poświęconego mikropigmentacji brodawki piersiowej. Właścicielka Centrum Mikropigmentacji oraz .marki Soft Liner i ILUNNI.

Paweł Pawłowski

Prelegent: PMU in Poland Debate

Prawnik, skoncentrowany na kwestiach związanych z warsztatem pracy linergistki w tym w szczególności charakterystyki pigmentów, urządzeń i preparatów stosowanych w branży PMU oraz obowiązujących w tym obszarze europejskich regulacji prawnych. W tym zakresie ściśle współpracuje z żoną Katarzyną Pawłowską w ramach prowadzonej przez nią PMU ACADEMY.

Żaneta Stanisławska

Temat wykładu: Baleyage Brows- wyrafinowane technika pigmentacji brwi

Politolog, pedagog i wykładowca akademicki. Obecnie doktorantka i szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu a także członkiem SPCP USA. Uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach jako prelegentka. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Redaktorka naczelna magazynu o makijażu permanentnym „Forever”. Właścicielka firmy z profesjonalnymi kosmetykami O-medic i sieci szkół Broadway Beauty oraz BB College.

Olga Sugakova

Temat wykładu: Nowoczesna pigmentacja głowy

Założycielka Permanent-Expert.by Training Center a także właścicielka i trener studia makijażu „Frau Zolga”. Jest organizatorką pierwszych mistrzostw "Eye Philosophy" na Białorusi a także prelegentem i sędzią na międzynarodowych kongresach makijażu permanentnego. Autorka unikalnej techniki barwienia skóry głowy "DuoColor", innowacyjnej techniki "Velvet Look". Jest trenerką amerykańskiej firmy „Beauty by Design”. Publikuje artykuły na temat makijażu permanentnego w czasopismach branżowych.

Ekaterina Kazakevich

Temat wykładu: Velvet Brows

Jest liderem w branży kosmetycznej i założycielką MakeUpLab Premium Beauty and Style Laboratory Ekaterina Kazakevich. Zatrudnia ponad 20 osób. Ponadto jest założycielką marki KAZAKEVICH - pędzle do makijażu. Wielokrotnie zwyciężała w międzynarodowych mistrzostwach PMU. Jest założycielką Centrum Szkolenia Makijażu w Republice Białorusi oraz autorką programów edukacyjnych z różnych dziedzin branży kosmetycznej a jej studenci są mistrzami i laureatami mistrzostw świata. Jest prelegentem i członkiem jury międzynarodowych kongresów makijażu permanentnego.

Jacek Pawlewski

Prowadzący

Trzecią edycję PMU Goldconference 2020 poprowadzi Nasz niepowtarzalny Gold Pmu prezenter. Na codzień jest prezenterem telewizyjnym i radiowym. Doskonale się odnajduje w każdym temacie i branży co można było zauważyć w poprzednich edycjach Pmugoldconference.

Nataliia Masna

Specjalistyczna pigmentacja problematycznych ust

Organizator i sędzia Otwartych Ogólnoukraińskich Mistrzostw „Imperium piękna w trwałym stylu”. Przewodnicząca kapituły sędziowskiej otwartych ogólnoukraińskich mistrzostw w sztuce permanentnej „Mistrz Roku 2014” i „Makijaż permanentny TOP Master - 2015”. Założycielka i Prowadząca Szkoły Makijażu Permanentnego Natalii Masnoy - „STYL PERMANENTNY”. Prelegentka Międzynarodowych Kongresów Makijażu Permanentnego.Kobieta Roku 2015.Organizator Mistrzostw Świata w Makijażu Permanentnym we Włoszech Milan PSI - 2020.Dwukrotny srebrny mistrz świata 2019. TOP MASTER 2019 na Ukrainie. Mówca międzynarodowy.

Please reload