Permanent Make Up - Gold Conference - Poland 2020 to trzydniowe i największe wydarzenie w Polsce w branży PMU. 

Anna Taraborrelli

Temat wykładu: pigmentacja cienkiego i stabilnego włosa

Projektantka wyjątkowej maszyny Dermatek Lisa One oraz palety doskonałych pigmentów dających gwarancję stabilnego i cienkiego włoska.Wkroczyła w świat makijażu permanentego 8 lat temu. Jest trenerką i autorką własnej linii produktów marki Dermatek. Uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konferencjach PMU jako speaker i juror. Marka Dermatek to połączenie wiedzy i najlepszej jakości pigmentacji.

Agnieszka Kostrzewa- Niedziela

​Temat wykładu: Inna strona pracy Linergistki

​Międzynarodowy, certyfikowany Trener makijażu permanentnego. Z zawodu jest kosmetologiem i specjalizuje się w medycynie estetycznej. Jest oficjalnym Partnerem i Ambasadorką prestiżowej marki premium PML Professional Master Line. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Międzynarodowych i Świata. Prelegentka i jurorka na konferencjach o tematyce makijażu permanentnego. Jest również organizatorką eventów branżowych, pokazów na żywo oraz autorką artykułów w gazetach branżowych. Założycielka rocznej szkoły makijażu permanentnego „Perfect Beauty Academy" i centrum szkoleniowego Vip Pmu Academy.

Sergey Milk

Warsztaty Facechart - nauka ryskunku i symetrii twarzy

Artysta - iluzjonista wykresów twarzy. Projektuje formy a swoje pomysły i wiedzę publikuje w mediach społecznościowych i czasopismach branżowych jako fascynujący proces tłumaczenia swojej twórczości. Według portalu pudru.ru znalazł się w top 10 najlepszych bloggerów Istagramu 2016 roku. Juror międzynarodowych konkursów i speaker międzynarodowych konferencji PMU. Współpracuje z makijażystą Beyoncé - Sir Johnem. Występuje w programach TV jako „Star Makeup Artist”

Monika Grzelak

Prelegent: PMU in Poland Debate

Dyplomowana kosmetyczka, wizażystka, certyfikowana linergistka z 20-letnim doświadczeniem, posiadająca tytuł Master International Trainer. Założycielka Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego SHE z akredytacją MEN. Honorowy członek Polskiego Stowarzyszenia Linergistek Elite. Prelegentka na sympozjach w kraju i zagranicą, jurorka na mistrzostwach. Autorka technik korekt i kamuflaży. Laureatka wielu prestiżowych nagród min.: Złoty Lotos, Firma Szkoleniowa Roku 2018 i 2019, Linergistka i Trener Roku 2018 i 2019. Organizatorka szkoleń, warsztatów, konkursów, organizatorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego Kopalnia Diamentów .

Olga Glushenkova

Temat wykładu: Efekt objętości brwi. Technika ołówkowa 2020

Międzynarodowy instruktor i technolog KODI PROFESSIONAL w obszarach „PMU” i „Visage”. Ma ponad 15 lat doświadczenie w dziedzinie makijażu permanentnego i makijażu kolorowego. Certified Image Maker (Academy of Konstantin Bogomolov). Brązowa medalistka Mistrzostw Ukrainy w stylu i makijażu (2009-2010). W 2006 roku obywała staż w Paryżu w szkole Atelier. W 2018 roku zajęła 4 miejsce w mistrzostwach świata w makijażu Criative w Austrii. Jest członkiem VIP w makijażu permanentnym (Holandia, Amsterdam). Jest mówcą i międzynarodowym sędzią zawodów PMU.

Alexandrina Martynovich

Temat wykładu: Wektor stylu

Niezależna mistrzyni makijażu permanentnego. Zwyciężczyni mistrzostw świata Eyebrowfestival-2016 (Rotterdam, Holandia) w kategorii Platinum. Organizator konferencji Pret-a-porte makijażu permanentnego w 2016 roku w Moskwie. Sędzia zawodów międzynarodowych i rosyjskich. Prelegent na międzynarodowych konferencjach PMU. Nauczyciel i wykładowca. Certified Image Maker, Certified Verifier Profiler, i Fizjognomistka.

Alexander Sivak

Temat wykładu: lips volume effect

Dyrektor Generalny TAT PM z 6 przedstawicielstwami na świecie. Skupia ponad 40 partnerów i trenerów w regionach. Międzynarodowy mistrz w dziedzinie makijażu permanentnego. Autor specjalistycznych publikacji na temat makijażu permanentnego w Rosji i za granicą. Kierownik licencjonowanego ośrodka szkolenia makijażu permanentnego. Prelegent, sędzia międzynarodowych konferencji i mistrzostw w makijażu permanentnym. Autor książki „Mentor”. Deweloper certyfikowanych produktów do makijażu permanentnego marki A. Sivak.

Natalie Koldomova

Temat wykładu: Kolorymetria, stabilność pigmentów

Założycielka firmy i dyrektor międzynarodowej marki PMU iColor. Właścicielka międzynarodowej Akademii iColor oraz redaktor naczelna magazynu branżowego iColor.

Jest organizatorką festiwalu są "DNI MAKIJAŻU STAŁEGO" oraz Konkursu Bałtyckiego.

Grzegorz Lorens

Prelegent: PMU in Poland Debate

Adwokat prowadzący indywidualną praktykę. Od 2012 roku członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie. Obecnie zawodowo związany z jedną z największych olsztyńskich kancelarii prawnych. Prowadził bieżącą obsługę prawną Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie. Prelegent podczas Amber Eyes Conference w Gdańsku oraz IX Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetologii Estetycznej w Warszawie.

Agnieszka Zapała

Prelegent: PMU in Poland Debate

Trener, specjalista w zakresie pigmentacji estetycznej i odtwórczej. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju i za granicą. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Autorka innowacyjnej metody rozwiązującej problemy z łysieniem. Założycielka pierwszego w Polsce ośrodka mikropigmentacji skóry głowy - Mikro Hair. Inicjatorka projektu: Motyle Świadomości poświęconego mikropigmentacji brodawki piersiowej. Właścicielka Centrum Mikropigmentacji oraz .marki Soft Liner i ILUNNI.

Paweł Pawłowski

Prelegent: PMU in Poland Debate

Prawnik, skoncentrowany na kwestiach związanych z warsztatem pracy linergistki w tym w szczególności charakterystyki pigmentów, urządzeń i preparatów stosowanych w branży PMU oraz obowiązujących w tym obszarze europejskich regulacji prawnych. W tym zakresie ściśle współpracuje z żoną Katarzyną Pawłowską w ramach prowadzonej przez nią PMU ACADEMY.

Yuliya Korchagina

Golden Master Show

Międzynarodowa, certyfikowana trenerka makijażu permanentnego z 10-letnim doświadczeniem oraz 20-letnim doświadczeniem jako charakteryzatorka. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych kongresach i mistrzostwach PMU. W 2014r. założyła w Niżniewartowsku a  2018 r. w Biełgorodzie studium makijażu permanetnego. Jest prelegentką i sędzią na największych międzynarodowych konferencjach. W 2017 roku znalazła się wśród 100 najlepszych mistrzów Rosji a jej szkoła według magazynu The Lines, została uznana za najlepszą szkołę PMU. W 2018 roku została najlepszym mistrzem-trenerem makijażu permanentnego w CHMAO-Ugre.

Żaneta Stanisławska

Temat wykładu: Baleyage Brows- wyrafinowane technika pigmentacji brwi

Politolog, pedagog i wykładowca akademicki. Obecnie doktorantka i szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu a także członkiem SPCP USA. Uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach jako prelegentka. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Redaktorka naczelna magazynu o makijażu permanentnym „Forever”. Właścicielka firmy z profesjonalnymi kosmetykami O-medic i sieci szkół Broadway Beauty oraz BB College.

Olga Sugakova

Temat wykładu: Nowoczesna pigmentacja głowy

Założycielka Permanent-Expert.by Training Center a także właścicielka i trener studia makijażu „Frau Zolga”. Jest organizatorką pierwszych mistrzostw "Eye Philosophy" na Białorusi a także prelegentem i sędzią na międzynarodowych kongresach makijażu permanentnego. Autorka unikalnej techniki barwienia skóry głowy "DuoColor", innowacyjnej techniki "Velvet Look". Jest trenerką amerykańskiej firmy „Beauty by Design”. Publikuje artykuły na temat makijażu permanentnego w czasopismach branżowych.

Ekaterina Kazakevich

Temat wykładu: Velvet Brows

Jest liderem w branży kosmetycznej i założycielką MakeUpLab Premium Beauty and Style Laboratory Ekaterina Kazakevich. Zatrudnia ponad 20 osób. Ponadto jest założycielką marki KAZAKEVICH - pędzle do makijażu. Wielokrotnie zwyciężała w międzynarodowych mistrzostwach PMU. Jest założycielką Centrum Szkolenia Makijażu w Republice Białorusi oraz autorką programów edukacyjnych z różnych dziedzin branży kosmetycznej a jej studenci są mistrzami i laureatami mistrzostw świata. Jest prelegentem i członkiem jury międzynarodowych kongresów makijażu permanentnego.

Jacek Pawlewski

Prowadzący

Trzecią edycję PMU Goldconference 2020 poprowadzi Nasz niepowtarzalny Gold Pmu prezenter. Na codzień jest prezenterem telewizyjnym i radiowym. Doskonale się odnajduje w każdym temacie i branży co można było zauważyć w poprzednich edycjach Pmugoldconference.

Please reload